يک ضرب المثل نه چندان با ادبانه ای اينجا دارند که ميگه :
damn if you do , damn if you dont
معنی اش هم تقريبا مترادف است با همان چوب دو سر طلای خودمون !
حالا اگر ايرانی با دولت جمهوری اسلامی مبارزه کنه کتک می خوره ، قمه می خوره ، ارامش و اسايش نداره . اگر هم ايرانی با دولت جمهوری اسلامی مدارا کنه بايد نگران باشه که از يه نيم کره ديگه بيان کتکش بزنن ، بمب بخوره ، ارامش و اسايشش را ازش بگيرن .
بابا تکليف اين مردم چیه ؟!!!!

***
اقای خاتمی رییس جمهور ، اگر وظیفه یک رییس جمهور فقط لبخند زدن است و دست تکان دادن و گاهی اشک ریختن و عذرخواهی برای هیچ کاری که انجام نشده و سکوت در این لحظات بحرانی که هر لحظه اش با تهدید و تشویش میگذرد ، حتما کودکان زیر دو سال نیز می توانستند خودشان را کاندید کنند !!!!

/ 22 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ليلا

ممنون از اظهار همدرديت دوست خوبم ! ......کار مملکت تمومه ! تو اين ۸ سال بزرگترين ضربه رو خورديم ! چرا که در پناه اعتماد همه چيز خراب شد و ما فقط شنوندهء خواندن بلندترين انشاهای دنيا بوديم ! گوشمان پر است و دستمان خالی ....

sina

اوضاع واقعاْ خرابه... ولی يه چيز رو فراموش نکن.. دنيای سياست خيلی کثيف تر از اون چيزيه که فکرش رو می شه کرد... يه روز می بينی مردم اعتراض کردند و يه عده از يه نيمکره ديگه اومدن با چوب و چماق زدن تو سرشون... يا بر عکسش... مردم ساکت نشستن و هيچ کس از اون نيمکره کاری نکرد.. مويد باشی انشاا..

امین

نمی دونم والا ولی مردم اين بار خودشون تصميم می گيرند ..به اميد آزادی

mahmood

سلام کيميا خانوم حاله شما خوبه چرا کم پيدايی به ما هم سر بزن؟

کسری

با راپورتچی موافقم...

yalda

سلام کیمیا جون رئیس جمهور یه وظیفه دیگه ای هم داره. درست موقعی که باید کنار مردم باشه و ازشون حمایت کنه، از خبر گزاریهای جهانی گله کنه که چرا این همه موضوع رو بزرگ می کنن!!! و بگه پس چرا وقتی تو عراق مردم شلوغ می کردن این همه جدی نمی گرفتید؟!!

Ali

من و درد جدايی وای بر من از اين عشق خدايی وای بر من

nazila

منم يه متن در اين مورد در بلاگم نوشتم کوتاه است ولی معنی داره ببخشيد عزيزم دير به دير بهت سرميزنم انقدر دير که از متنت عقب افتادم دلم واست تنگ شده بود پيام خوبی هم به خاتمی دادی صد در صد موافقم

Adolf Hitler

آه..................... که در دل منم همينه! چکار بايد کرد؟..... هم از دوست زجر ديدن ، هم از دشمن جفا